ElmaSteam 4.5med Buharlı Cerrahi Alet Temizleyici

Buharlı temizlik - DIN ISO tarafından onaylanmıştır. Alman malıdır.

ElmaSteam 4.5med buharlı temizleyici, kompakt yapısıyla cerrahi aletlerinizin temizliği için özel olarak üretilmiştir. Duvara monte edilebilir.

ElmaSteam 4.5med manuel ve mekanik temizlik yerine, DIN onaylı buhar temizliğini sunar.

4.5 bar gücünde basınçlı ve sürekli buharı, güvenli şekilde tabanca mekanizmasına iletir. Luer-Lock bağlantı özelliği sayesinde 8 farklı uç opsiyonel olarak takılabilir. İçi boş ve boru şeklinde ki cerrahi aletlerin temizliği, kolaylıkla bu uçlarla yapılabilir.

Medical Device Class 1 kontrol ve kalite sistemine kayıtlıdır. Yıkama makinası ve dezenfekte ünitesinde tamamen temizlenemeyen, elmas uçlar, frezeler, elektro cerrahi de kullanılan enstrümanlar da kolaylıkla temizlenebilir.  1.3 metrelik buhar hortumu, buhar temizliği sırasında kullanıcıya kolaylık sağlar. Tabanca ağzında 135°C sıcaklığa ulaşan buhar, kolaylıkla temizleme işlemini bitirir.

ElmaSteam 4.5med P modeli, direk şebeke suyuna veya ortamda bulunan distile suya bağlanabilir.

Buharlı temizlik, cerrahi aletlerinizin ömrünü uzatır. Fırçalama, aşırı kimyasal ve su kullanımının önüne geçer. ElmaSteam 4.5med fırça, kimyasal ve dezenfektan maliyetlerinizi azaltır. Bu avantajı sayesinde, ürün kendi maliyetini çıkarır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Gövde

PC/ABS

Voltaj

220-240 V

Kazan hacmi

4.0 L

Max. Dolum

3.3 L

Cihaz basıncı

4.5 bar

Kazan sıcaklığılı

155 °C

Püskürtme sıcaklığı

135 °C

Ağırlık

6.75 Kg

 

Elma® Buharlı Alet Temizleyiciler

Kimler Çevrimiçi

12 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi